MAURISSE

Maurissē to firma prężnie działająca na rynku kosmetycznym, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych produktów do pielęgnacji ciała i włosów. Od ponad 20 lat, wraz ze spółką-matką Marion, rozwijamy koncepcje nowych marek i z powodzeniem wdrażamy je na rynek. W naszych kosmetykach wykorzystujemy najnowsze trendy, a przede wszystkim skupiamy się na zmieniających się potrzebach klientów.


Eksperci Maurissē dążą do innowacyjnych, niezwykle skutecznych rozwiązań. Nasze produkty są efektem ścisłej współpracy w dziedzinie badań i rozwoju, marketingu, produkcji, wysyłki i logistyki. Śledzimy aktualne trendy i znamy styl życia oraz potrzeby naszych klientów, dlatego nasze kosmetyki zawierają innowacyjne receptury i składniki, które wybieramy spośród najlepszych dostawców. 


Nasza firma od samego początku specjalizuje się w produkcji profesjonalnych kosmetyków. Innowacyjny park maszynowy oraz laboratorium umożliwiają nam realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Na każdym etapie produkcji, począwszy od fazy projektowania, badań i rozwoju produktów, naszym głównym celem jest osiągnięcie jak największej efektywności kosmetyków i dostarczenie przyjemności z ich użytkowania.